Poradíme vám

Gympl nebo obchodku? Kadeřnice nebo kosmetička? Učitel či historik? Na kterou školu se mám hlásit?

Seminárky.cz

Již 25. ročník výstavy Středoškolák, vysokoškolák se koná 1. a 2. prosince na výstavišti Černá louka v Ostravě. Výběr správně zvolené střední či vysoké školy hraje významnou roli pro budoucí život každého studenta. Je třeba ho brát zodpovědně a nezařadit se tak jenom k těm „vystudovaným, vyučeným“ nebo na seznam uchazečů o zaměstnání.

Středoškolák, vysokoškolák nabídne rodičům, žákům a  studentům cenné informace prostřednictvím vystavujících škol spolu s dalšími vzdělávacími zařízeními. Návštěvníci zde mají příležitost osobního setkání se zástupci škol nejen z Moravskoslezského kraje a okolí, ale celé České republiky. Ti jsou připraveni zodpovědět nejrůznější dotazy týkající se výukových oborů, dopravy, ubytování, studijních pobytů a dalších možností uplatnění na trhu práce.

V rámci doprovodného programu bude na podiu přehlídka nejrůznějších oborů. Přednášky na téma výměnné pobyty, studium v zahraničí. Putovní výstava MNICHOV – OKUPACE – OSVOBOZENÍ. Klub zaměstnavatelů předá ocenění DOPORUČENO ZAMĚSTNAVATELI  středním školám v Moravskoslezském kraji. Toto ocenění udělují významní zaměstnavatelé středním školám, které nejlépe připravují své absolventy na zaměstnání.

http://cerna-louka.cz/cs/stredoskolak-vysokoskolak-2017

datum: 10.11.2017 | autor: Seminárky.cz

»» kompletní seznam úvodníků

Diskuse