Logo Čtenářský-deník.cz

  • V naší databázi je nyní 4 569 obsahů děl, životopisů a slohovek ke stažení.
  • Z toho je 2738 prací zdarma.

Poradíme vám

Středoškolák, vysokoškolák ProJob 6. – 7.prosince 2019, Černá louka Ostrava, Pavilon A

Seminárky.cz

Máte doma deváťáka základní školy a uvažujete, jaké bude jeho další vzdělání? Anebo máte studenta, který přemýšlí, zda dále pokračovat ve studiu nebo se vrhnout do zaměstnání? Na tyto a další otázky naleznete odpovědi v pátek 6.12. a v sobotu 7.12. 2019 na Černé louce v Ostravě, kde proběhne 27. ročník veletrhu škol nejen Moravskoslezského kraje, Středoškolák, vysokoškolák, a veletrhu nejen pracovních příležitostí, ProJob.

Na veletrhu Středoškolák, vysokoškolák se představí střední školy technického, humanitního, uměleckého zaměření a gymnázia z různých měst nejen Moravskoslezského kraje; budete mít příležitost setkat se se zástupci škol jako PORG Ostrava, Střední průmyslová škola, Ostrava - Vítkovice, p. o., Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola svaté Anežky České, Střední odborná škola ochrany osoba a majetku Ostrava, Monty škola Ostrava-Poruba, Střední škola zahradnická a technická Litomyšl, Gymnázium a Letecká střední odborná škola Moravská Třebová, Střední lesnická škola v Hranicích, Střední PR článek SŠ, VŠ, ProJob Černá louka 2019 zkumavkyrybářská škola a Vyšší odborná škola vodního hospodářství a ekologie Vodňany, Trauferova střední odborná škola veterinární Kroměříž a mnoho dalších. Z vysokých škol se těšte na Univerzitu obrany v Brně, Slezskou univerzitu v Opavě či Vysokou školu báňskou – Technickou univerzitu Ostrava. Na jednotlivých stáncích budou připraveni osobně zodpovídat vaše dotazy, nabídnou přehled benefitů jako stipendia, rozvojové kurzy, řidičská oprávnění, stáže, možnosti zahraničního studia a mnoho dalšího.

PR článek SŠ, VŠ, ProJob Černá louka 2019 injekceV rámci doprovodného programu se můžete těšit na výstavu pod názvem „Mnichov, Okupace, Osvobození“, kterou jsme pro vás připravili ve spolupráci s Českým svazem bojovníků za okupaci. Střední škola ochrany osob a majetku s.r.o. Ostrava předvede ukázky sebeobrany, Střední škola služeb a podnikání Ostrava módní přehlídku, Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická s.r.o. AGEL rychlou zdravotnickou pomoc s ukázkami zranění. Organizace Nevypusť duši se bude věnovat psychohygieně, na jejich stánku si budete si moci vyzvednout 7 zásad zdravé psychohygieny či Manuál pro blízké. Chybět nebudou praktické kadeřnické či kosmetické ukázky. Po oba dny si budete moci vychutnat hudební doprovod skupiny Rytmy centra Čtyřlístek a nebo si aktivně zasoutěžit na stánku zábavného centra Horník.

PR článek SŠ, VŠ, ProJob Černá louka 2019 tričkaKaždoročně je součástí veletrhu tzv. přátelská snídaně pořádána pro zástupce škol, kde se představí různé projekty a organizace, které mohou být školám nápomocny v jejich dalším rozvoji např. formou zajímavých projektů pro studenty a pedagogy.  Stejně jako v předchozích ročnících se snídaně bude konat v Konferenčním sále 3. patra a představí se zde krom zástupců Černé louky s.r.o., Moravskoslezského kraje a statutárního města Ostrava např. organizace Nevypusť duši či Dům zahraniční spolupráce. Během snídaně bude příležitost pro networking a navázání nových kontaktů. Snídaně začíná v 9:00 a je nutné se na ni registrovat u paní Ježkové (denisa.jezkova@cerna-louka.cz).

PR článek SŠ, VŠ, ProJob Černá louka 2019 VRVeletrh nejen pracovních příležitostí ProJob nabídne pestrou škálu tuzemských i zahraničních firem a společností, personální, pracovní, vzdělávací a rekvalifikační agentury a úřad práce. Nabízet budou aktuální volné pracovní pozice, brigády, možnosti dalšího vzdělávání v rámci pomaturitního studia, školení a rekvalifikace, v nabídce budou také zajímavé stáže či pracovní pobyty, aktuální novinky a trendy na trhu práce.

Veletrhy se konají za podpory Moravskoslezského kraje pod záštitou náměstka hejtmana Moravskoslezského kraje, Mgr. Stanislava Folwarczneho a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. 

Termín konání: pátek 6.12. 2019 9:00 – 17:00, sobota 7.12. 2019 9:00 – 14:00

Místo konání: Černá louka v Ostravě, Pavilon A

Vstupné: ZDARMA

Více informací na http://www.stredoskolakvysokoskolak.cz/, na facebooku @cerna.louka.ostrava.

 

datum: 31.10.2019 | autor: Seminárky.cz

»» kompletní seznam úvodníků

Diskuse