Logo Čtenářský-deník.cz

  • V naší databázi je nyní 4 534 obsahů děl, životopisů a slohovek ke stažení.
  • Z toho je 2718 prací zdarma.

Poradíme vám

Soutěž o 5 knih od nakladatelství Portál: Heuréka Matematické hádanky s překvapivým řešením

Seminárky.cz

Až do 18. prosince jste mohli soutěžit o jednu z pěti knih od nakladatelství Portál - Heuréka: Matematické hádanky s překvapivým řešením. Při losování se štěstí usmálo na Helenu T. (Litoměřice), Milana N. (Boleradice), Věru S. (Lednice), Barboru S. (Nová Včelnice) a Jiřinu Č. (Cheb). Blahopřejeme vítězům a všem děkujeme za účast.

Co bylo potřeba pro výhru udělat?

Stačilo poslat správnou odpověď e-mailem do 18. prosince 2019, a mít štěstí při losování, které proběhlo 19. prosince 2019. Adresy výherců jsme předali nakladatelství Portál, které bude výhry zasílat.

Soutěžní otázka:

Prof. Heinrich Hemme, autor knihy Heuréka, působí jako vysokoškolský profesor v:

a) Berlíně

b) Cáchách

c) Curychu

Nápovědu byla k dispozici zde.

Odpověď jste mohli zasílat na adresu info@kampomaturite.cz spolu s kontaktem na sebe do 18. prosince 2019. 

 

Pravidla:

Účastnit se můžete pouze 1x z 1 e-mailové adresy, pod stejným jménem nebo stejnou kontaktní adresou. Počítají se pouze odpovědi doručené od 4. do 18. 12. 2019. Výherce má nárok na 1 knihu, celkem je k dispozici 5 výher. Výhry nejsou vymahatelné a směnitelné za peníze. Odesláním e-mailu poskytujete souhlas s předáním kontaktních údajů nakladatelství Portál a se zveřejněním jména, prvního písmene příjmení a obce na našich stránkách a FB profilech po ukončení soutěže. Vyhrazujeme si právo upravit pravidla a právo rozhodnout s konečnou platností. 

 

datum: 19.12.2019 | autor: Seminárky.cz

»» kompletní seznam úvodníků

Diskuse