Poradíme vám

Ctenarsky-denik.cz > Obsahy a rozbory děl > Lenka Lanczová: Most do země lásky

Lenka Lanczová: Most do země lásky


Kategorie: Česká literatura od 20. století

Typ práce: Obsahy a rozbory děl

Další díla spisovatele: Lenka Lanczová

Škola: nezadáno/škola není v seznamu

Charakteristika: Text velmi stručně seznamuje s románem Most do země lásky české spisovatelky Lenky Lanczové. Věnuje se popisu děje a charakteristice postav.

Úryvek

"Tento román vypráví o dívce jménem Hanka Kolářová, která je studentkou třetího ročníku jazykové školy. Spolu se svou kamarádkou Denisou, prožívají běžné starosti dnešních středoškoláků a také spoustu vzrušení při jízdách stopem a na chalupě o víkendu bez rodičů. Obě dlouhovlasé, modrooké blondýnky, které na pohled vypadají úplně stejně, si rozumí líp, než skutečná dvojčata.
Dokud se neobjeví kluk Marek, se kterým se Hanka seznámí a šíleně se do něj zamiluje. Tento kluk hraje v kapele Pěst, a také má auto, se kterým jezdí s Hankou na výlety, když má volno: dělá ve spořitelně hlídače, a skoro každý den má noční.
Denisa si také najde kluka Luboše, se kterým se snaží strávit svůj volný čas, dokud Denisa z ničeho nic nezmizí. Hanka se jí snaží sehnat, ale je to marné. Nahlásila to policii, která ji po pěti dnech našla - uškrcenou. A tak Hanka zjišťuje, že to v životě není jednoduché."

Vlastnosti

STÁHNOUT PRÁCI

Práci nyní můžete stáhnout kliknutím na odkazy níže.
Zabalený formát ZIP: x4a719b52195b7.zip (8 kB)
Nezabalený formát:
Lanczova_Most_do_zeme.doc (29 kB)
Práce do 2 stránek a práce uvolněné zdarma (na žádost autorů nebo z popudu týmu) jsou volně ke stažení.

Diskuse